W Nowym Roku ..

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michal84
Posty: 295
Rejestracja: ndz maja 17 2015, 14:18
Lokalizacja: Gdynia
x 44

W Nowym Roku ..

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal84 »

Ahoj !

Jak co rok, od dawien dawna, tradycja składania życzeń bliskim wpisała się w coroczną Sylwestrową aurę. Tym razem, chciałbym podzielić się tym gestem "wirtualnie". Jako, że większości z Was nie poznałem osobiście i odbiegnę nieco od swoich bliskich i rodziny, to mimo tego chciałbym podzielić się życzeniami na zbliżający się Nowy Rok w miejscu, w którym spędziłem w tym roku dużo czasu. Dla wszystkich modelarzy z kartonwork.pl - Życzę Wam sukcesów modelarskich i zawodowych. Życzę Wam cierpliwości, ostrej brzytwy przy wręgach, stalowej ręki przy relingach, ciśnienia w aerografie, wytrawnego doboru retuszu, sokolego wzroku oraz najważniejszego w Naszej pasji - czasu bez liku ! Z mojej strony po aktywnym życiu na forum - dziękuję za Waszą życzliwość, za Wasze komentarze, za porady w prywatnych wiadomościach, za czujność moderatorów, za miłe słowa na temat mojego bloga.

Pozdrawiam, Michał.
Edek13
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 25 2017, 21:23
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: W Nowym Roku ..

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edek13 »

Co prawda żaden ze mnie modelarz, ale chciałbym Wszystkim co tu piszą złożyć serdeczne życzenia z okazji Nowego Roku AD 2019. Ja osobiście podziwiam pana Andrzeja Ziobera za miniaturyzację szczegółów modeli które wykonuje. Tempesta za to co robi i podejście browarniano internetowe do modelarstwa :aniol: . Sokole Oko vel Szydercza Gała za trafność wypowiedzi i znanego pułkownika ,znanego Wujka co już tu nie pisze za klej BCG i zawiasy z których korzystałem w praktyce. gk przepraszam, że z małej litry ale sam tak napisał, kunia Qń (bez obrazy) możemy to przedyskutować w Suchym Lesie albo u mnie, za szereg wspaniałych modeli o wykonaniu których ja mogę tylko pomarzyć. Rowina za patriotyzm, ale meśki czy dwu smarki to nie moja bajka, przy okazji pozdrowienia Mistrza Świata Art-a. Nawisem mówiąc Polskie latadła a w szczególności ten ostatni w wykonaniu Rowina, w szczegółach to pewnie nie do pobicia :aniol: pełen odlot. Na pewno trzeba podziwiać metr szczęścia Precyzyjnego, czy tych co robią nie tylko w kartonie ale tu nie wymienię nikogo bo dla mnie to inny świat i trudno mi go opisać.I na koniec chciałem pozdrowić Pawła za autobus którym jeżdziłem do pracy w Bydgoszczu (dla nie wtajemniczonych wyjaśnię skąd ta egzotyczna nazwa miasta z 650 letnią tradycją) i don Camillo (przepraszam za don albo i nie :D )ale tak skojarzyłem z pewnym filmem ale to co robisz jest cool jak mawiają moje wnuki (to moi ziomale dla tego tyle pisania poświęcam im, to lokalny patriotyzm, ale trzeba tak trzymać) tu nie wymieniłem wielu z Was bo po prostu nie wiem co napisać, ja tak nie potrafię choć się staram. Na koniec muszę się podlizać adminowi i nie z tego powodu, że składa dwu smarka , ale panie Tomaszu za to co PAN robi w archiwum, to kopalnia wiedzy pod warunkiem, że nie jest się leniwym i chce się skorzystać z tego co tam jest napisane. Jeszcze raz Szczęśliwego i tu nie mogę pominąć Michała autora tego tematu za kreatywność w dążeniu do celu, Jeszcze raz dużo szczęścia, bo zdrowia nie będę Wam życzył, bo jak mawia mój szwagier ci na Tytaniku byli w dobrym zdrowi tylko szczęścia im zabrakło.Więc jeszcze raz szczęścia w życiu osobisty, a modelarskim tylko sukcesów. Pozdrawiam Edek z krainy kredek. Tak trochę na luzie i bardzo Nowo Rocznie :pice:
Tak to bywa pies utonął łańcuch pływa.
Edek13
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 25 2017, 21:23
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: W Nowym Roku ..

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edek13 »

Nie wiem jak edytować posta więc z góry przepraszam z byki jak ktoś poprawi błędy w stylistyce, to post do usunięcia, czyli śpiesz się po woli.
Pozdrawiam Edek.
Tak to bywa pies utonął łańcuch pływa.
ODPOWIEDZ