Mig-29 ibg models

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konstantyn Kopera
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 26 2022, 11:55
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Mig-29 ibg models

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konstantyn Kopera »

Po nieudanym jednak migu23 czas na luźniejszy warsztat. Wybór padł na miga 29 polskich sił powietrznych od firmy IBG (gorąca nowość). Mig ma aż 400 kalkomanii. Zakupiłem wersję limitową więc w zestawie były 3 elementy kokpitu z druku 3d (żywica). Model nie ma praktycznie detali fotela ani kokpitu. Po oględzinach modelu postanowiłem dokupić żywiczny: fotel, drążek pilota, rurka pilota, silniki i to chyba tyle na razie. Model wykonam 1:1 jak jest na pudełku ( zakochałem się w tym malowaniu i braku rakiet)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Konstantyn Kopera
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 26 2022, 11:55
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Mig-29 ibg models

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konstantyn Kopera »

Pierwsze koty za płoty! Najpierw zajmę się blachami do miga od italeri za 20 dychy. Blachy pasują "tak se" ale tragedii nie ma. Najpierw zająłem się fotelem którego detale wyciąłem specjalnym kwadratowym ostrzem w ręku oraz przeszlifowałem po czym przykleiłem boki fotelu zrobione z 4 innych elementów (patrz. zdj) Przykleiłem łatwiejszą wersję pasów która składa się z 4 elementów. Zrobiłem tak iż na więcej pasów nie było miejsca XD. Po czym odciąłem radiostację i zastąpiłem ją wersją z aż 12 elementów fototrawionych. Pod radiostacją jest też płyta fototrawiona z wypustkami. Na ostatnim zdj. dodałem małą blaszke na dźwignię kontrolną pilota (kontroler)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Konstantyn Kopera
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 26 2022, 11:55
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Mig-29 ibg models

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konstantyn Kopera »

Elementy fototrawione skończone

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ