Wzorniki kolorów

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

wrzuczm to co dostałem w sklepie
skan odbitki ksero
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

taką zrobiłem dla siebie.
jutro (w poniedziałek) pokażę jak to będzie wyglądało w produkcji
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Sorry, za niesłowność ale miałem urlop i niespodziewanie wyjechałem. Coming soon.
Pozdro dla wszystkich.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Po długich i ciężkich cierpieniach (finansowych) urodziło się to:
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Pol

Post autor: Pol »

Pełny profesjonalizm. :D
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

Post autor: gulus »

Właśnie stałem się posiadaczem tego WZORNIKA. Moje początkowe nastawienie do potrzeby tego typu wydawnictwa, było sceptyczne, nie sądziłem, żeby to się mogło przydać. Zdanie zacząłem zmieniać już podczas pogaduszek z OldManem. Teraz jestem w 100% pewien, że bardzo mi się przyda ten wzornik.
Wzornik jest super, obejmuje, chyba całą ofertę Pactry, każdy kolor jest naniesiony aerografem na polu o wymiarach około 20x12 mm, co całkowicie wystarcza, by porządnie pooglądać kolorki. Wyraźnie widać, które są matowe, półmatowe, błyszczące, metaliczne. Na jednej stronie mieści się 30 kolorów, na stronie obok podany jest numer pactrowski koloru, jego nazwa oraz odpowiedniki dla farb Model Master, Humbrol, Revell, Tamiya Acrylic i Gunze Sangyo. Nazwa i numer znajduje się też pod próbką koloru.

Całość to 4 kartki tekturowe formatu A5, elegancko spięte w rodzaj zeszytu ( bezproblemowe otwieranie, zamykanie, przewracanie kartek) i zabezbieczone z zewnątrz folią. Egzemplarz, który ja otrzymałem, ma ciekawy bonusik - maleńkie naklejki na zakrętki farb. Kto ma wiele farbek w pudełku, ten doceni ten bonus.

Podsumowanie: dla mnie rewelacyjna rzecz, na prawdę wiem teraz, czego mam szukać w ofercie Pactry (akurat dla mnie się przyda, gdyż mam zamiar malować Pactrami, głównie ). Rewelacyjnie zostało to też zrobione. Nie wiem, jakie będą dalsze losy Wzorników Old Mana, ale osobiście polecam (nie mam i nie mam zamiaru mieć w tym udziału).

Krzysiek, jak będziesz robił coś takiego dla innych firm, to możesz liczyć na moją pomoc.

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
MIKU05
Posty: 82
Rejestracja: śr mar 10 2004, 10:04
Lokalizacja: Dąbrowa Gór.

Post autor: MIKU05 »

Witaj OldMan, gratulacje kawal dobrej roboty.

Pozdr MIKU05
bartoli

Post autor: bartoli »

Świetny pomysł i realizacja też wygląda super.
No i ta rekomendacja Gulusa ;)

A teraz pytanie pozakonkursowe.
OldMan, czy można od ciebie jakoś: zdobyć, kupić, wycyganić, wybłagać, wypłakać, itp. (prawidłowe zaznaczyć) ;)) taki wzornik ?
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Dzięki wszystkim za przychylność i miłe słowa.

Wzornik miał powstać na własne potrzeby, ale koszty całego przedsięwzięcia były dosyć wysokie, toteż realizacja przeciągnęła się trochę w czasie. Dość powiedzieć, że same farby kosztowały 480 zł.
Dlatego zrobiłem tych wzorników trochę więcej mając nadzieję, że chociaż koszty mi sie zwrócą. Gulus był moim konsultantem, więc jemu najpierw posłałem egzemplarz do oceny. Jak widać po jego poście mój trud nie poszedł na marne. Więc gdyby ktoś reflektował na zakup to chętnie odstąpię w cenie 30 zł + koszty przesyłki.

Jak będzie zainteresowanie to zrobię może Tamiyę lub coś innego.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
MIKU05
Posty: 82
Rejestracja: śr mar 10 2004, 10:04
Lokalizacja: Dąbrowa Gór.

Post autor: MIKU05 »

OldMan masz te 30 zety + piwo.
Jak można to z za miedzy odbiore osobiście, lub jak wolisz to przy piwku omówimy sprawy, patrz moje gg codzi 8:00 - 15:00.

Pozdr MIKU05
Zablokowany