[już jest] Fanatyk Kartonu #04 - październik 2004

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

[już jest] Fanatyk Kartonu #04 - październik 2004

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

klik

Witam,
właśnie na ekranach komputerów powienien juz gościć nowy, czwarty numer "Fanatyka Kartonu". Zmiany są duże ale nie kompletne. Nie zdążyliśy ze zmianą grafiki (moja wina), za to zdążyliśmy z kilkoma innymi rzeczami ;-) Są "KONKURSY" (!!!!) na razie tylko 6 ;-D, ale się poprawimy. Są, a raczej zaczynają być "PORADY". Jest też "Galeria Modeli" i "Artykuły Specjalne" (bardzo ciekawe!!!). Z nowych modeli są tylko gąsieniece do czołgów T-26/7TP (do KW/IS/T-34 będą w FK#5) w skali 1:25 w dwóch wersjach (pojedyncze goniwa i paski), oraz czołg M3A Honey w skali 1:48 (ale ten numer szedł w celu rozwinięcia lini działó a nie namnożenia nowych modeli).

Jak zawsze zachęcam do współpracy - pisanie, projektowanie modeli. Szczególnie zachęcam do pisania "porad/abc". Tutaj jest nasze ogłoszenie "reklamowe" jeśłi możecie wydrukujcie je i zanieście do waszego sklepu modelarskiego, modelarni, szkoły, ... .

red.nacz.
Przemysław "Homik" Bogusz
Awatar użytkownika
Hook6
Posty: 53
Rejestracja: sob mar 22 2003, 0:51
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hook6 »

Adminowi/Moderatorowi dziękuję.
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

zapowiedzi KGV krążą już od roku ciekaw jestem czy w tym roku doczekamy się.....
Homiku czy mógłbyś pod artykułami dopisywać źródło pochodzenia informacji....np: Hal, GPM czy wogóle ...wtedy taka informacja zyskuje na wiarygodności.....a nie ma statusu plotki.....

to tylko propozycja do naczelnego.....:zeby:
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

Homiku co do tego konkursu z tym czołgiem M3A Honey to 1 licealiści też mogą wziąść udział ?? Bo w krajowych konkursach naukowych 1 licealiści są brani na równi z gimnazjalistami :D A modelik mi sie naprawde podoba i czekam jak bedzie dostępny :D
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Jeśli piszę o jakiejś "plotce" to mam potwierdzenie od wydawcy , zawsze :)
Np. w Oleśnicy wczoraj dostałem dużo takich potwierdzeń od GPMu i HobbyModelu, z tym abym się wstrzymał z niektórymi do przyszłego roku, czyli ja wiem, zapisałem sobie, a ujawnię jak mi pozwolą :) (tak jak było z Lionem).
Moge tylko zdradzić że wielbiciele PMW mają na co zbierać pieniądze na przyszły rok ... ciiiii
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Tony jaki rocznik jest teraz w pierwszej klasie LO? Do takiego zmienię zasady :) Model jest naprawdę prosty, a robi się jego wersja fullwypas i to będzie jako "open". Modelu na razie nie ma, bo nie mamy instrukcji takiej aby była dla "dzieciaków". Jak będzie to odrazu idzie info na fora i zaczynamy konkurs.
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Wprawdzie zajmuję się plastikami ale bardzo podoba mi się forma tego pisma, pogratulować :spoko: i szkoda zarazem, że nie ma odpowiednika dla plastikowych modelarzy :-?
Ukończone: M 113 Fitter
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

Homik jestem rocznik 1988 i mam skończone 16 latek
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Fiedel kiedyś było i nazywało się "Model Fan" i kosztowało całe 4 zł w kiosku. Jeszcz numery archiwalne można kupić na giełdach i w Panterze z Poznania (wydawca "MF"). Staram się wzorować na nim :)
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

JA mam 1 numer MOdel fana ale on kosztował 9 zł z groszem jakby co to moge sie wymienić za monografie i coś dożucić jeszcze bo to jedno to chyba za mało by było no nie??
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
ODPOWIEDZ