[już jest] Fanatyk Kartonu #04 - październik 2004

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Tony piszesz o ModelFanie z AJPressu - to całkiem (choc inni piszą coś innego) inne pismo, niestety
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

A ja kupuję Model Fana, którego wydawcą jest AJAKS, to jeszcze coś innego? Czy się pogubiliśmy w którymś momencie?

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

no ja mam tego z ajaksu takiego jak gulus :D
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Właśnie wklepuje listę nagród do Fanatyka. Niestety M3A będzie w tygodniu - plik nie chce się skompresować i zajmuje 8MB, co jest przesadą jeśli chodzi o sieć ;(
Jest nowy konkurs, a raczej prośba Frytka - namaluj okładkę do torpedowca 98M, szczegóły w "Konkursach".

Zapraszam.
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

homik podeślij mi ten plik na majla może mnie się uda coś zrobić.
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Już jutro będzie model <b>M3A Honey/Stuart</b>, a także opis wykonania kół z bieżnikiem autorstwa woy-tka. Pliki mam już gotowe, ale po WAK-u padam na nos i poprostu nie mam siły ;/ Tak puszczając plotkę, to modele Fanatyka Kartonu troszke przyśpieszą wielkościowo - już dziś mam propozycje (90% gotowości modelu) "wydania 5-6 modeli i każdy będzie zajmował co najmniej pełną kartkę A4. Instrukcja do <b>Honey'a</b> będzie "w tygodniu", ale model spokojnie można wykonać na podstawie zdjęć zamieszczonych w "galerii". Także jutro wymienię pliki *.doc na *.pdf, przerobił je jeden z forumowiczów, w tej chwili nie pamiętam nicka (ups).

Teraz ogłoszenia inne vel. drobne.
1. Do dziś Fanatyka obejrzało co najmniej 2167 osób (od ukazania się FK#04). Nie jest to liczba wyświetleń, tylko liczba unikalnych URL, które łączyły się z FK. 68% "czytelników" jest z Polski. Odwiedzający z Gwatemali i Kataru - pozdrawiam !!!
2. Nieprawdą jest, że FK jest reklamą Quandtu/Questu. Po prostu Frytek jako pierwszy zgłosił się do współpracy. Każdy znany mi wydawca dostał mejla lub list zwykły na temat FK (w sumie wysłałem do 16 wydawnictw). Odzew jest średni, ale coś zaczęło się ruszać w tym tygodniu, także w kwestii konkursów.
3. Prawdą jest, że FK zapewnia mi krocie i mogę już nie wstawać do roboty o 4.55. Do dni dzisiejszego zarobiłem na FK: 5 modeli o cenie detalicznej w sumie ok.60zł, jedna koszulka i 38 mejli z pogróżkami. Wszystko poza mejlami i XP-56 z Orlika rozdałem ;-) Dziś już widziałem "rozdanego" Maxima z Zis-5 sklejonego.
4. Nie jest potwierdzoną plotką, że FK będzie ukazywał się w wersji papierowej. Były takie pomysły i propozycje i rozważę je ponownie (pewnie też negatywnie) w lipcu.
5. Mam dużo plotek od wydawców i plan "z góry" kiedy co mogę ujawnić i mówię wam, coś w przyszłym roku ruszy na rynku .... .

red.nacz.
Homik

mejl firmowy: fanatyk_kartonu@gazeta.pl
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

nio nareście, bo ten model miał być na początku tego tygodnia :D:D:D A tak sie zapytam dostałes mojego mejla na temat modelu roku ??? czy nie doszedł ??
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

<b>M3A Honey/Stuart</b> już jest , konkurs czas .......... START!!!!
Gutor
Posty: 280
Rejestracja: sob lis 22 2003, 0:08
Lokalizacja: Mysłowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gutor »

Hmmm...jak narazie nie ma...
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Krok pierwszy wchodzimy do działu Modele FK i odświeżamy stronę jeśli wyskakuje napis że model jest niedostępny :)
ODPOWIEDZ