T 34 w piaskownicy

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

model_40

T 34 w piaskownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: model_40 »

  • witam
  • A tu chciałem pokazać zdjecia czołgu zrobionego przez mojego drugiego syna Pawła 10l. Jak zwykle zdjecia robione w piaskownicy. Dodałem jeszcze 2 zdjecia niby dioramiczne konwoju powiedzmy Africa Corps ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Fajowe modele jak i fotki . Jaka to skala :?:
pozdrawiam
Obrazek
model_40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: model_40 »

witam
wszystko to 1:35, niedługo pokażę fotki szczegółow panzer I i Opel Blitz, które widać w konwoju
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1052
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Jeśli się nie mylę to Panzer I jest w wersji F. Co to za firma go wypuściła?
Piszą coś o bojowym użyciu?
TomekPk
Posty: 62
Rejestracja: pn wrz 27 2004, 15:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TomekPk »

Fajna sceneria dla tych modeli, jak by tylko ten piasek przerzedzić przez jakieś sitko i okurzyć T34 to by to super wyszło.
Robert Karwan
Posty: 283
Rejestracja: pn mar 01 2004, 17:26
Lokalizacja: Pruszków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robert Karwan »

Witam. :) Jak tak młody wiek. wykonanie modeli na wysokim pozimie. Gdy miałem tyle lat to jeszcze o modelarstwie nie myślałem. :lol: Jeżeli dobrze widzę ( chyba się nie mylę ) to modele malowane są aerografem :?: :?: na pewno jest nim pomalowany T34. Pantera z poprzedniego postu również. To już świadczy o pewnych umiejętnościach. Pozostaje tylko dopingować. Kolejny pnacerniak. :spoko:



Pozdro. ;-)
Ostatnio zmieniony pn lis 01 2004, 19:41 przez Robert Karwan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Przepraszam, ale ja nie wierzę, żeby te modele skleił i pomalował dziesięciolatek. Ale z drugiej strony i tak nie ma to dla modelu znaczenia, kto go zrobił, bo modele podabają mi się.

gulus
Obrazek
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

heh. Gulusie - przywracasz mi wiarę w modelarstwo ;-) - oglądając zdjęcia stwierdziłem, że jeśli te modele robił 10-latek - to ja zmieniam hobby...

Model_40 -> błagam, dla spokoju duszy mej modelarskiej - powiedz chociaż, że w malowaniu pomagałeś... ;-)

a tak serio - baaardzo sympatyczne modele. gratuluję :)
zapraszam na Forum Historyczne
Robert Karwan
Posty: 283
Rejestracja: pn mar 01 2004, 17:26
Lokalizacja: Pruszków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robert Karwan »

A ja jeszcze coś dodam, widząc powątpiewanie kolegów, w umiejętności 10 latka. A co myślicie o tym, bo jeżeli to zrobił 13 latek, to teraz ja wymiękam, jak Peter. :lol:

http://www.network54.com/Forum/message? ... 1098213787


Pozdro ;-)
model_40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: model_40 »

witam
oczywiście nie da się ukryć że jako rodzic trochę pomagam w malowaniu, na areograf mój syn sam nazbierał pieniądze i kupił sobie podróbke pascha AB 1004. Uważam że jest on bardzo dobry na jego potrzeby, prosty w obsłudze i eksploatacji a efekty sami widzieliście, oczywiście za nim malowny jest model robione jest troche testów na tekturze bo synowie muszą trochę potrenować zamin tryskany jest model, nie raz kilka razy jak wychodzą błędy w malowaniu, co do t34 to jest on malowany bardzo prosto zielony i troche brązu bez plam tak że nic skomplikowanego . mały dostał go na komunię i robił miesiac. Jak sie przypatrzycie to jest dużo braków i niedoszlifowań ale jak to u dzieci cierpliwość jest rzatkim darem i tak myśle że mimo moich narzekań że jeszcze to trzeba szlifnąć i to, to i tak mu nieźle poszło.
Dzieki za wszyskie opinie. Jak jeszcze chcecie sie czegoś dowiedziec to pytajcie. Jak juz wspominałem podeślę wkrótce zdjecia panzer I i II
ODPOWIEDZ