SUBARU IMPREZA WRC 2001

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
wisa
Posty: 129
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 16:49
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wisa »

Alf, wyluzuj... Nie ma sensu się kłócić. Samochód jest czysty bo jeździł po Londynie. I właśnie jeździł po asfaltach. I stąd inne nastawy kół :) A poza tym niech human pochwali sie najpierw swoją pracą. Do wytykania błędów jest wielu...
Pozdrawiam prawdziwych modelarzy
GCBA w montażowni :)
Przemo L.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Przemo L. »

heeee, dobry koleś od kolorów heeeeee
Human

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Human »

Co do chwalenia się swoimi pracami to raczej czołgami...jak skończe Shermana to będą zdjęcia.Kolor Tamiyi jest zły...a wiem to bezposrednio z Prodrive'u.Kolor ten to odcień jakimi było malowane cywilne GT rocznik 1999 i tylko takie auto...Kąty pochylenia są zwalone i to wiem też z homologacji tego auta i od niejakiego Leszka K.Jako osoba zajmująca się zawodowo rajdami mam więc chyba prawo do krytyki abstrahując od poziomu na jakim robię modele,a może się myle??

Przesyłam wyrazy szacunku Human

Ps.Przemo jak chcesz podyskutować o kolorach Subaru to zapraszam ale obiecuje że wytoczę tak ciężkie działa że nie dasz rady...
Przemo L.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Przemo L. »

dzięki Human ale nie jestem takim maniakiem, żeby dyskutować godzinami czy kolor jest o ton za jasny, czy za ciemny. Pozdrawiam!
Grabciu
Posty: 167
Rejestracja: pn lis 22 2004, 17:35
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grabciu »

ale świetne Subaru :shock: brawo...a czy user Human chce za wszelką cene pokazać wszystkim (zdobyć szacunek) jaki to z Niego znawca aut WRC ? czekamy na Shermana :)
Human

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Human »

nie chce zdobywać niczyjego szacunku i nie jestem znawcą,jestem osobą która zajmuje się autami rajdowymi(a więc niekoniecznie WRC) poniekąd zawodowo...A na Shermana będzie trzeba czekać bo cholernik nie chce współpracować i powoli się obrażam na braci Czechów
Awatar użytkownika
tompac [TK]
Posty: 120
Rejestracja: sob gru 27 2003, 15:16
Lokalizacja: [TK] Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tompac [TK] »

Human pisze:Kolor Tamiyi jest zły...a wiem to bezposrednio z Prodrive'u.Kolor ten to odcień jakimi było malowane cywilne GT rocznik 1999 i tylko takie auto...
Ps.Przemo jak chcesz podyskutować o kolorach Subaru to zapraszam ale obiecuje że wytoczę tak ciężkie działa że nie dasz rady...
Human cała ta dyskusja na temat kolorów na ch.... nam się zda jak się nie weźnie poprawki na oko ludzkie !!!! Nawet jeżeli pomalowałbys ten model oryginalnym 'subarowskim' lakierem to dla oka i tak bedzie przekłamanie !!!!!!
pozdr

PS Czyżbyś u Baniowskiego pracował ??
klejący niepraktykujący (z braku czasu) :evil:
zaczynam praktykować :twisted: to już znowu historia :evil:
jaki na warsztacie :twisted::twisted::twisted: już dawno w odstawce :evil:
Human

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Human »

pewnie że będzie ale nie takie jak przy zastosowaniu lakieru Tamiyi

Co do Baniowskiego to jeszcze nie słyszałem że ktoś chciałby dla niego pracować i może dlatego skrzynie w STi mojemu koledze naprawiał gość który chodził do ostatniej klasy technikum samochodowego
Awatar użytkownika
tompac [TK]
Posty: 120
Rejestracja: sob gru 27 2003, 15:16
Lokalizacja: [TK] Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tompac [TK] »

Human pisze: pewnie że będzie ale nie takie jak przy zastosowaniu lakieru Tamiyi
Nie wiem jak znaczna jest różnica między oryginalnym lakierem a tamiyowskim (i czy dotyczy tylko jasności czy tez odcienia niebieskiego), ale miedzy dużym a małym autkiem potrafi być dwie a nawet trzy 'działki' róznicy w jasności !!
klejący niepraktykujący (z braku czasu) :evil:
zaczynam praktykować :twisted: to już znowu historia :evil:
jaki na warsztacie :twisted::twisted::twisted: już dawno w odstawce :evil:
Human

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Human »

i czy dotyczy tylko jasności czy tez odcienia niebieskiego
dotyczy to obu rzeczy lakier jest za ciemny i ma zły odcień.Pisałem już że to odcień który był stosowany do malowania modelu GT w 1999 roku,a to był wyjątkowo ciemny jak na Subaru granat
ODPOWIEDZ