MAZ-543 (30-lat historii...)

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

Vestnik PVO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vestnik PVO »

grzegorz pisze:A oto i pełny system S-300 PVO na ?zakusy imperialistów?... Szkoda ze niezbyt duże zdjęcie, ale dokumentacji na modele by starczyło...

Obrazek
Dear friends!

Why you use photos from me and my site without any reference to it or link to it?
Here is original photo Obrazek
The same to many others photos. Please be careful to use it without my permission.
Hope you will understand me.

wbr,
Said
Vestnik PVO http://pvo.guns.ru/
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Said napisał...
„Dlaczego używasz zdjęć ode mnie i z mojego miejsca bez jakiegoś odniesienia do tego albo linku odnoszącego się do tego?
Tu jest dużo innych zdjęć. Proszę być ostrożnym, używając tego bez mojego pozwolenia.
Mam nadzieję, że zostanę zrozumiany”....

Dlatego ponieważ niektóre zdjęcia dostaje "spakowane" od znajomych hobbystów, również bez wskazania źródła pochodzenia...Za zaistniały afront szczerze przepraszam...i postaram się, aby przy właściwie rozpoznanym pochodzeniu zdjęcia był wskazany odnośnik do strony....
Pozdrawiam Grzegorz....:-)


Therefore because it receives some pictures packed from the hobbyists' familiar, also without indication of source of origin...I apologize for appears affront sincerely...and I will try reference the recognized origin of picture near practically to be indicated to side....
I greet Grzegorz.... :-)
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Dla przypomnienia że MAZ-543 nawet wiekowy ale trzyma się nieźle.... Omawiany wcześniej wariant P-POŻ...

http://www.photoka.info/uragan_f/index.htm

:idea: :idea: :idea:
Ciąg dalszy zapewne nastąpi... ;-)


Tak gwoli wyjaśnienia...Na forum modelarzy plastykowych dostałem ”cukierka” w formie możliwości wyżycia się w zakresie dokumentacji pojazdów rzeczywistych...Jest co oglądać....Zapewniam.... A że czasowo się trudno rozerwać...To zerknijcie sobie...Może odnajdziecie coś dla siebie interesującego....

http://modelwork.pl/viewforum.php?f=7

:idea: :idea: :idea: :roll:
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

grzegorz pisze:Na forum modelarzy plastykowych dostałem ”cukierka” ...To zerknijcie sobie...
Rzeczywiście cukierek, i to w bardzo grubym papierku... i przez szybę. Żeby oglądać trzeba się logować. Sposób na liczbę "modelarzy" ???
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Eeee tam...Hm...Kierowniku raczej sposób na przeglądanie i pożeraczy zdjęć...Hm...Tak to sobie wymyśliłem.... :idea: :idea: :idea: :roll:
rado
Posty: 149
Rejestracja: czw lip 15 2004, 11:55
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rado »

grzegorz pisze:...jako dodatek do tego wątku i nie tylko dodam (uzyskane na drodze wymiany...) szczegóły fabryczne ramy, podzespołów mocowanych do w/w, i szczegóły zawieszenia włącznie ze średnicami nakrętek... podwozia MAZ... Ogólnie zawieszenie i podwozie...
ja czekam :)
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Nie zapomniałem...Nieco cierpliwości Rado... :oops: :roll: :idea: :)
Będą też i dalsze zdjęcia, niestety z mniejszą częstotliwością...Chyba...
:roll:
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Mariusz_wro
Posty: 29
Rejestracja: pt cze 10 2005, 20:15
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariusz_wro »

No no no- brawo Grzegorzu :).Takiej kolekcji fotek to jeszcze w necie nie widzialem...chyba robie sie sentymentalny..;)
Pzdr.
Mariusz
kozaa
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 18 2005, 2:02
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kozaa »

Witam.
Przejrzałem właśnie cały wątek i nasunęło mi się takie pytanie:
Jak wyglądały pojazdy zabezpieczające start Elbrusa? Musiały być tam jakieś cysterny, samochody techniczne i pewnie wiele innych.
Podobno start zabezpieczał też samochód pożarniczy! Szczególnie ten samochód mnie interesuje. Proszę lepiej poinformowanych kolegów o informacje na ten temat. Fotki też mile widziane. Będę bardzo wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ