Ciężarówki

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

pepehgb

Ciężarówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepehgb »

Na początek, chciałbym się przywiatać ze wszystkimi ludziskami z formu (jestem nowy) :D . Mam pytanko. Kto z użytkowników tego forum zajmuje się klejeniem modeli ciężarówek lub samochodów osobowych :?: Chodzi mi o cywilne. Nie preferuje wojskowych :!:
Pozdrawiam .::PEPE::.
Awatar użytkownika
ergie
Posty: 158
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:23
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ergie »

Cześć Pepe. Ja kleję samochody strażackie, a i starymi ciężarówkami nie pogardzę. Teraz kończę ZIS-a 5 w wersji cywilnej.
Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
pepehgb

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepehgb »

No ergie, muszę powiedzieć, że masz fajną stronkę :D Ja sklejam takie ciężarówki jak np. Peterbilt, Scania, Renault. Nie będę podawał konkretnych modeli, ale jak komuś zależy, to niech pyta. Aaaa. Zapomniałbym o "jelonku" :D
.::PEPE::.
Awatar użytkownika
ergie
Posty: 158
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:23
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ergie »

Pepe pokaż zdjęcia swoich modeli. No i dopracuj swoją stronę bo wygląda fajnie ale praktycznie nic tam nie ma ;-)

PS.
A modele jakiś Macków masz?
Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

A co z radiami CB :lol:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Troche nie kartonowy ale za to jaki wypas! Polecam szczegolnej uwadze filmiki na dole strony.

http://www.tamiya.com/english/products/ ... /index.htm
pepehgb

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepehgb »

Co do mojej stronki, to wiem, że nie jest ona THE BEST, bo miałem spore problemy z kompem. Ergie, Okonek, interesuje Was CB-radio ??? To napiszcie co chcecie wiedzieć, to Wam odpowiem na wszystkie pytanka :D A poza tym, na mojej stronie nie może być nic poza radiem i informacjami o nim. Dlatego nie ma tego tak dużo :!: Ale z czasem coś do niej dodam (już niebawem). Poinformuje was o tym :!: Modeli Mack'ów jak na razie się nie dorobiłem :(
.::PEPE::.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Ja sie tylko tak pytalem :lol: Pozdrowienia od "Gustaw- 4457" :cool: Jakie masz radio :?: ;-)
pozdrawiam
Obrazek
pepehgb

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepehgb »

Czas na kilka wyjaśnień. Moje zainteresowanie CB-Radiem wzięło się z tego, że moi rodzice zajmują się sprzedażą tych urządzeń odkąd pamiętam. Prywatnie posiadamy 2x President'y Jackson'y, President'a Herrego, Alana 42 i kilka jeszcze innych. Większość tych radii jeździ w firmowych samochodach, ale jeden Jackson jest zamontowany na bazie :D Strona moich rodiców :arrow: www.multi-hgb.chojnice.pl
.::PEPE::.
pepehgb

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pepehgb »

A czy któryś z forumowiczów posiada radio CB :?: Jeszcze jedno. A może poza ciężarówkami ktoś skleja samochody osobowe. Preferuję wszystko co cywilne, ale na inne czasami też poświęcę trochę czasu.
.::PEPE::.
ODPOWIEDZ