Jak wygląda Wasz warsztat pracy ?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Korred

Jak wygląda Wasz warsztat pracy ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Korred »

Jeśli możecie wstawcie zdjęcia "magicznego" miejsca gdzie sklejacie swoje modele.

Pozdrawiam Korred ! :D
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

Obrazek

chociaz "miejscem pracy" to bym tego nie nazwał... sklanialbym sie raczej ku okresleniom typu "bajzel" "pier*olnik" "bur*el"... :haha: :haha: :haha:

wyglada to zwykle tak ze poswiecam caly dzien na uporządkowanie tego syfu... wywalenie tej sterty paczek po fajkach ktora wiecznie rosnie.... oddaniu butelek do skupu [nie zmiescily sie w kadrze bo stoja pod biurkiem ;-)] ....po czym po okolo tygodniu wygląda to tokladnie tak samo jak przed porzadkiem.... potem przez miesiac rodzina krązy i ciagle gada "zrob porzadek" "sprzatnij ten syf".... i zaczynamy od nowa ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Sacrebleu
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 18 2005, 0:12
Lokalizacja: Zgierz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sacrebleu »

no Twoje miejsce pracy Galwani, wygląda zaiste magicznie :twisted:
Robi się : Zenit HMV 1:250
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Galwani, pomimo że nie widziałem innych warsztatów to już masz u mnie pierwsze miejsce za największą rozpierduchę biurkową :D :lol: fotkę swojego warsztatu wrzucę wieczorem.
Awatar użytkownika
Roobert
Posty: 209
Rejestracja: wt lut 17 2004, 16:23
Lokalizacja: Resko
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roobert »

Galwani, twoje chomiki to nie maja łatwego życia w takim bajzlu i smrodzie klejów i farb ;-) Chyba, że się nawąchają i śpią cały dzień :D

Narazie nie mam aparatu, ale nie byłby co fotografować u mnie (biały blat i lampka w rogu). Wszystkie narzędzie pochowane w szufladzie i nic nie ma na wierzchu. jak ktoś nie wtajemnicziny to nawet nie będzie wiedział, że sklejam modele. Prawdę mówiąc źle bym się czuł w takim pokoju jak na fotce :cool:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

dobra dobra wy wrzucajcie swoje fotki ;-)
to myszy są nie chomiki :P zasadniczo jedna mysz ;-)
planuje kupno szczura z czerownymi oczkami :D:D:D

roobert- ja tez sie zle czuje ;) dlatego musze sprzatnac...a ten bajzel to sie tak samoistnie robi.... "hm...skalpela potrzebuje...wyjme z szugflady.... hm..pedzel..szuflada" a potem nie chowam ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Toff
Posty: 311
Rejestracja: wt lip 12 2005, 15:32
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Toff »

Roobert - wrzuć fotkę twojego miejsca pracy (rozrywki), nieważne jak wygląda. Nikt nie powiedział, że muszą tu być zdjęcia samych bajzli hehehe

(Ja swoje wrzucę może jeszcze dziś, najpóźniej jutro.)
Pozdrawiam
stillman
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 20 2004, 19:36
Lokalizacja: WMG

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stillman »

Moje miejsce wygląda nieco lepiej niż Galwaniego. Może dlatego, że poza pracami czysto modelarskimi odbywają się tam również prace czysto projektowe czy rysunkowe ;-)
Awatar użytkownika
qbat
Posty: 64
Rejestracja: czw lip 24 2003, 19:46
Lokalizacja: Warszawa
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qbat »

Witam,
Jak pokazujemy, to pokazujmy ;-)
Moje biurko służy mi też jako miejsce do pracy, dlatego wszystkie rzeczy związane z modelarstwem muszą w miarę krótkim czasie znikać z niego.
Może dlatego jest tak względnie czysto :roll:

Obrazek
Pozdrawiam,
Qbat

Gotowe:
ORP Warszawa
W Warsztacie:
P51B Mustang
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 131
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 12:55
Lokalizacja: Lancut

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba »

Hihihihihi ;-) :razz:

Galwani - jak to pokaze mojej Mamie to wreszcie nie bedzie mi grymasila, ze mam tyle tego ....... no wiesz o co mi chodzi :twisted:
Moje miejsce pracy to caly moj pokoj, poczatkowo mialem miec specjalnie jeden stolik zeby gdzie indziej nie bylo tego wszystkiego. Jak widac na fotkach farbki, modele pedzelki i wszytko rozprzestrzenilo mi sie po pokoju jak wirus. Ale od czasu do czasu sprzatam wszytko (tak na Wielkanoc i Boze Narodzenie) :twisted:

Obrazek
Obrazek

Pierwsza fota to stanowisko bojowe :kiler: . Tam wszystko sie rodzi :piwo: przy uzyciu srodkow pomocniczych, tam podpisuje wszystkie rozkazy i dokumenty.
Fota druga to pole walki , tam zazwyczaj dochodzi do najzacieklejszej walki. Przerzucam tam wszystkie dostepne materialy do walki. Tak to sie mniej wiecej przedstawia :tancze:
....::::RASTAFARAJ::::....
ODPOWIEDZ