[zapowiedź] radziecki samolot myśliwski BI - "KŚ"

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
pszyman
Posty: 227
Rejestracja: sob mar 08 2003, 18:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pszyman »

Tak jak napisalem, w moim przekonaniu modele w 1:50 to modele dla dzieci. Oczywiscie znajda sie modelarze ktorzy wycisna z takiego modelu "soki". Statki w butelkach tez robia ;)

Oto model sklejony zupelnie samodzielnie przez mojego 6-cio letniego syna. Mial kupe radosci. Ja jestem z niego bardzo dumny. Wszytko mu pasowalo :). Innego modelu bym mu nie dal. A tak 5 zl i po bolu.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt paź 14 2005, 1:05 przez pszyman, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

No to Twoj syn wycisnal z tego modelu wszystkie soki. Szczegolnie ze skrzydel mocno wyciskal :-)
A ja myslalem, ze to Twoj model... ale teraz sie wczytalem lepiej :)
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

:-))))))))))))) główne elementy płatowca są..., zgodność z ilością elementów także jest... to co się czepiasz.... :-))))))))))
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Ja sie nie czepiam. Podziwiam. Lepiej skleil niz ja, kidy ostatnio sie wzialem za samolot.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Ciekawe czy paliłeś to samo co ja... :-)))))))))
:faja: :rasta: :pisze: :pice: :spoko: :oczko:
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 03 2003, 14:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Scooby »

No to mamy nastepne zdjecie tygodnia :-)))
Pozdrowienia
Scooby
stillman
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 20 2004, 19:36
Lokalizacja: WMG

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stillman »

grzegorz pisze: Spokojnie...Tak bez emocji....
Tak bez emocji.
Jeśli chcesz walczyć z błędami w modelach, walcz. Ale swoje uwagi kieruj do tych, którzy te modele wydają. W moim odczuciu zaatakowałeś w tym wątku autora modelu. Nie jest wielką sztuką pokazywać palcem błędy w modelach już wydanych, sztuką jest sprowokować taką sytuację, w której masz szansę weryfikować poprawność modeli ZANIM opuszczą drukarnię. Adresy wydawnictw nie są tajemnicą państwową. Jesteś pewien, że masz rację, pisz mail i zaproponuj wydawcy, że poprawisz. Ty dostaniesz pieniądze za korektę, Wydawca zrezygnuje z rzekomo nierzetelnego projektanta, a modelarze dostaną bezbłędny model.

Nie tylko waga argumentów w dyskusji ma znaczenie. Forma także jest istotna. Zwróć uwagę, że A.Lepper również ma wiele racji w tym co mówi. A jednak był przez wiele lat rugowany z "elity politycznej" właśnie za formę wypowiedzi.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

No to masz błędne odczucie...szkoda...:-)

Ale co do Wydawcy, czy niektórych wydawców masz rację...Tylko że nie wieżę bo znam system wydawniczy z autopsji że wydawca wydaje bubel bez wiedzy autora, i odwrotnie, jakiś autor składa do wydawcy bubel bez jego zgody.... proza życia Stillman...niestety....:-)

Lepper to akurat niezbyt trafne porównanie...hm... do czegokolwiek.....:-)))))
car
Posty: 57
Rejestracja: wt cze 01 2004, 0:35
Lokalizacja: kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: car »

Polska to dziwny kraj.....dziwnych ludzi.
Awatar użytkownika
Rafal N.
Posty: 311
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 16:38
Lokalizacja: Szczecin
x 1
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafal N. »

Wydaje mi się, że w pewnym sensie dalsze drążenie tematu jest już zbyteczne. Pan Marek postanowił opuścić forum, trzeba tę decyzję uszanować bez wględu na to, czy swe odejście uzasadnił czy nie. A skoro opuścił forum dalsza krytyka w jego stronę jest niestosowna, ponieważ sam zainteresowany nie ma w tym momencie szans na obronę swoich tez i racji. Nawet jeśli jego argumentacja, wywołuje tak żywiolowe reakcje, trzeba to uszanować...

Poza tym, ja też lubię 1:50, bo zajmują mało miejsca i są dobrym sprawdzianem przed budową staków i okrętów, do których ciągle się szkolę i przymierzam....
ODPOWIEDZ