[Zapowiedź ANSWER] Żeby Wam dać do myślenia... MiG 29

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

dopel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dopel »

Hurra ! Nie ma to jak dwudziestka dziewiątka. Pewnie jeszcze jakieś wydawnictwo też go wkrótce wyda. Będzie w czym wybierać. Trochę pomarudzę i napiszę, że chętnie widziałbym go w polskim malowaniu. A, i jakby ktoś tam jeszcze wydał Miga 21 ...
KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Na początku chcielibyśmy życzyc wszystkim w nadchodzącym roku więcej luzu ;-)

Niestety nie wkradliśmy się nocą do głównej siedziby wydawnictwa AH i nie przerysowaliśmy przy latarce projektu, tym bardziej okladki.

Po prostu weszlismy tam w bialy dzien i kupilismy projekt wraz z okladka od wydawnictwa AH. Nie urzylismy do tego zadnych srodkow przymusu.

Niestety rozwiazanie tej sprawy nie jest tak ciekawe jak to wydawalo sie niektorym ;-)

A co w roku 2006 w Answerze?

Dużo ciekawych modeli. Planujemy /co nie koniecznie znaczy ze wydamy, bo byc moze nie zdazymy, byc moze projektant sie rozchoruje, byc moze zmienimy plany i przesuniemy model na rok kolejny/ kilkanascie samolotow - na poczatek roku Dauntless, Ła-7, Kikka i jeszcze jeden obiekt latający z II ws, napewno będzie w tym roku jakis lotniskowiec, ukaże się kilka parowozow /na poczatek Pt 47/, będzie tez Su 45, jakiś większy wagon, w okolicach wakacji naczepa do Famo, planujemy tez kilka pojazdów z II wś.
Awatar użytkownika
Nocturne
Posty: 127
Rejestracja: czw cze 24 2004, 18:59
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nocturne »

Rowin napisał:
zwróćcie uwagę, że najlepszym wydawnictwem na naszym rynku jest haliński i to nie podlega wątpliwości, i wszystkie modele, które on wydaje lub zapowiada, ukazują się później lub minimalnie wcześniej w innych wydawnictwach.

Co do pierwszej części wypowiedzi ja osobiście wole sklejać modele Answera , a co do modeli zapowiadanych to najlepiej widać to właśnie na Migu-29 , P-47 nie mówiąc już o Zuikaku ... :P MINIMALNIE :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
KF - a czy można się spodziewać czegoś japońskiego pływającego ? :)
==============================
Quod Me Nutri Me Destruit ......
So Say We All ...
KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Nocturne, w nadchodzącym roku będziesz zadowolony.
Ewa
Posty: 113
Rejestracja: pn lut 09 2004, 20:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ewa »

Ja mam pytanie do KF
Kleję aktualnie model samochodu Prosper Lambert 20HP.
W wycinance tej w tekście od redakcji przeczytałam
"Niniejszy model będzie pierwszym z serii historycznych samochodów przygotowaniu jest już kilka modeli, ich autorami, podobnie jak Lamberta są p. Obuszyński i Zygmański.Jeżeli modele te przypadną Państwu do gustu, postaramy się wydawać je trzy, cztery razy w roku"
Czyżbym była jedną z nielicznych,którą zainteresowała ta seria, czy też nie wiem o takowych wydaniach?
Jestem także zainteresowana, jakie były te przygotowane modele :)
KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

No coz, nie mozna wydawac wszytskiego ;-)

Obecnie modele samochodow historycznych, ktore mozna uznac za kontynuacje serii wydaje Homik w swoim wydawnictwie.
Awatar użytkownika
Nocturne
Posty: 127
Rejestracja: czw cze 24 2004, 18:59
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nocturne »

Czyżby ten lotniskowiec ? :D Soryu , Ryujo ? A może Shinano ? :D
==============================
Quod Me Nutri Me Destruit ......
So Say We All ...
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 334
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

KF pisze:Po prostu weszlismy tam w bialy dzien i kupilismy projekt wraz z okladka od wydawnictwa AH. Nie urzylismy do tego zadnych srodkow przymusu.
Alez pieknie rozpoczal sie ten rok - czekam z niecierpliwoscia i mam nadzieje, ze model bedzie dostepny juz niedlugo.
Mam tez nadzieje, ze zgodnie z obietnica bedzie opcja wykonania modelu w barwach polskich, bo naprawde wiele osob na to liczy.
Mam tez nadzieje, ze 2 w skali trudnosci wynika tylko z roboczej wersji okladki i bedzie to model naprawde szczegolowy.

I blagam nie konczcie uzbrojenia tylko na rakietach R-27. Dajcie pelne uzbrojenie powietrze-powietrze !!

Rety, nie wierze, ze wreszci ktos wysluchal moich modlow.
To moze jeszcze porwiecie sie na MIGa 21 i 23 ?
Tak bym chcial skleic sobie zestaw odrzutwcow sluzacych w naszych Wojskach Lotniczych i Obrony Powietrznej ...
eljet
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 01 2005, 8:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eljet »

Popieram Marzena. Mnie również marzy się komplet myśliwców odrzutowych z naszych Sił Powietrznych, zwłaszcza MiG-21 i 23, a być może również F-16 już w polskim malowaniu.

Ciekaw jestem, czy faktycznie będzie można dostać tego MiG-a-29 z polskimi szachownicami?
ODPOWIEDZ