"KRZYś" W LUBLINIE

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

kacwro

"KRZYś" W LUBLINIE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacwro »

Hej mam pytanie. Będę za kilka dni w Lublinie bo jadę do rodzinki i mam zamiar zrobić porządne zakupy modelarskie. Ponieważ w Białymstoku są tylko posypki i tłuczeń to zawsze zamawiam wszystko przez internet, ale koszt przesyłek po prostu dobija. Słyszałem, że największy wybór akcesoriów kolejowych ma sklep z zabawkami "Krzyś" znajdujący sie przy Pl. Wolności ?
Czy to na serio najlepszy sklep czy jest coś lepszego ?[/url]
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Ja jak jeżdzę do Lublina to zawsze robie zakupy w sklepie Majster Klepka na ul. Krakowskie Przedmieście 30. Jest to bardzo dobry sklep, modelarnia na którą chodzę też się tam zaopatruję, więc POLECAM
Amon
Posty: 15
Rejestracja: wt mar 30 2004, 22:37
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Amon »

_Grzecho_ pisze:Ja jak jeżdzę do Lublina to zawsze robie zakupy w sklepie Majster Klepka na ul. Krakowskie Przedmieście 30. Jest to bardzo dobry sklep, modelarnia na którą chodzę też się tam zaopatruję, więc POLECAM
Czy ktoś może potwierdzić, że Majster Klepka powrócił na swoje miejsce? Przed świętami szukałem go w okolicy dworca (beznadziejna lokalizacja) i nie znalazłem...
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Potwierdzam, sklep "Majsterklepka" jest teraz na ul. Krakowskie Przedmieście 30, w tej samej bramie co chińska restauracja "Złoty smok", która ma zdecydowanie większy szyld :)

:arrow: kacwro : w "Krzyśiu" znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, żadnych kolejowych akcesoriów nie widziałem w innych sklepach.

Pozdrawiam :pice:
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

majster klepka jest na krakowskim przedmiesciu, był kiedys na 1go maja tam gdzie go szukałeś, ale go przenieśli z powrotem na deptak....znajduje się w bramie tej samej co skate shop monument, restauracja złoty smok itd. Nie pamietam numeru, dlatego podaje taki a nie inny namiar. Dokładnie to naprzeciwko rossmana i CCC na deptaku.
Tylko w tym sklepie nie ma prawie nic do koleji, za to jest wszystko do RC, kartonówek i trochę plastików.

Krzyś o którym mówisz znajduje się na ul.narutowicza (z tyłu krakowskiego przedmieścia), zaraz za Galerią centrum.
Inną filią tego sklepu, również posiadającą akcesoria modelarskie, głównie kolejowe, jest Krzyś przy ulicu Wigilijnej ( nadbystrzycką w stronę politechniki, później przejeżdżamy obok PACO, i po lewej stronie około 200m dalej są nowe bloki, to właśnie tam)


PS
troche się powtarzam z Jackylem ale widze że pisaliśmy w tym samym momencie, więc wybaczta ludziska.
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Masz jakby co link do sklepu Majster Klapka
Obrazek
kacwro

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacwro »

A powiedzcie mi jakm trolejbusem mozna dojechac do tego krzysia, przyjmujac za punkt poczatkowy dworzec PKS ...
Kuba:)
Posty: 34
Rejestracja: ndz gru 21 2003, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów/Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba:) »

Trolejbusem nie dojedziesz. Z dworca PKS najlepiej nie bwaić się w żaden MPK tylko pójść na piechotę pod górę Lubartowską na deptak. Całej drogi to jest góra kilometr. Do Krzysia na Wigilijnej to nie mam w tej chwili pomysłu ale ja kombinowałbym 11-ką do Głębokiej i z tamtąd perpedes też z kilometr Nadbystrzycką.
::Wszystko może trafić szlag. Jednocześnie.
kacwro

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacwro »

Dzięki za pomoc. Ja juz 40 minut siedzę i kombinuje jak tu dojechać,a okazuje sie, że z buta można :-)
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

od dworca PKS do wigilijnej prosciutko dojedziesz linia nr 39, wsiadasz pod dworcem, zaraz przy hali NOVA, jedziesz przystanków.. 1.1go maja, 2.hempla, 3.narutowicza, 4.narutowicza, 5.nadbystrzycka Politechnika, no i 6 wigilijna...jak wysiądziesz z autobusu to przed soba bedziesz miał super sam społem, więc musisz się odwrócić, spojżeć na drugą stronę ulicy i tam będzie rowerowy, a 10 metrów w prawo KRZYŚ....jak nie trafisz to nie wiem jak mam tłumaczyć :)
ODPOWIEDZ