[Z] Samolot myśliwski P-47 D-11 Thunderbolt - W. Orlik

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
orlikmk
Posty: 73
Rejestracja: śr maja 11 2005, 7:42
Lokalizacja: Porąbka / Czaniec

[Z] Samolot myśliwski P-47 D-11 Thunderbolt - W. Orlik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: orlikmk »

Miło nam poinformować że od poniedziałku będzie w sprzedaży nasz następny model, tym razem będzie to samolot myśliwski P-47 D-11 Thunderbolt opracowany w skali 1:33. Model można wykonać w 2 wersjach malowania, mianowicie jako samolot kpt Gładycha lub Francisa Gabreskiego. Model ma ruchome powierzchnie sterowe oraz posiada makietą silnika.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiamy

Wyd. ORLIK
Hyaca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hyaca »

A co w kabinie?
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Obiły mi się o uszy plotki że doganiacie poziomem modele od Halińskiego. Poproszę więc jakąś próbkę arkusza z częściami.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Hej
Po raz kolejny będziemy mięli kilka bardzo podobnych modeli wydanych w bardzo małych odstępach czasowych. Pan Haliński również zapowiadał P-47. Od przybytku głowa nie boli, będzie większy wybór. To ile egzemplarzy swojego modelu sprzeda wydawca to na szczęście nie mój problem :)
Pozdrawiam :pice:
mores
Posty: 136
Rejestracja: ndz wrz 18 2005, 17:25
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mores »

piękny Razorback się zapowiada :twisted: super :cool:
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

CZeść,
to ja będę tym złym dzisiaj - patrzę na te zdjęcia i jestem rozczarowany. Wnęki podwozia jak widzę są raczej uproszczone, specjalnych dodatków tu nie ma - a można sporo zrobić. Model, z tego co widzę, jest niewiele lepszy od starych GPMowskich (ma dokładniejszy silnik i ruchome stery - ale zrobić to żaden problem) - jednego tu kiedyś pokazywałem.

Tak się rozczarowałem, że wyjąłem sobie orlikowego Thuda wydanego chyba w 2004 roku w skali 1:50, żeby zobaczyć, czy są jakieś różnice. Są - ten nowy nie ma dwóch bomb oprócz zbiornika, ma dodane ruchome stery i wnęki karabinów - skala 1:33 jednak pozwala na większe uszczegółowienie...
Słowem zwiodłem się, bo model robi wrażenie uproszczonego i robionego w pośpiechu (żeby zdążyć przed Halińskim) - zwyczajnie niewiele wnosi do tego, co już jest na rynku w bogatej ofercie Thunderboltów.
TAD
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Widzę Tad że podwójnie zły jakby się stałeś . Czy tylko ja podwójnie tak widzę ? ... :chytry:

Za wcześnie trochę na recenzje . Recenzuj to co wcześniej zapowiadałeś czyli gotowe i wydane już wycinanki . Sam zapowiadałeś recenzje np. Karasia ... no czekam i czekam i nic .


Pozdrawia Wujek Wyczekujący ...
Awatar użytkownika
orlikmk
Posty: 73
Rejestracja: śr maja 11 2005, 7:42
Lokalizacja: Porąbka / Czaniec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: orlikmk »

Tad oczywiście masz prawo do wystawiania opini, ale moze rzeczywiście poczekaj na wydany model. Z naszej strony zapewniamy Cię że jest to zupełnie nowy projekt, a surówka na zdjęciach to tylko surówka pozbawiona niektórych elementów.
Co do wyprzedzenia Halińskiego to naprawde nie myśleliśmy w ten sposób, bo przecież AH zapowiedział wersje z kroplą, a nasz P 47 to typowy "dzbanek" ,zupełnie inny model który mamy nadzieje obok Thunderbolta AH będzie się świetnie prezentował wzbogacając niejedną kolekcje.

Pozdrawiamy

Orlik Team
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Witam,
Orlik masz rację a ja jestem w gorącej wodzie kąpany. Ale to dlatego, że Thunderbolta od dawna oczekuję (podobnie jak Miga-29) i chciałbym zobaczyć takiego z detalami i wypasionego. Chętnie poczekam aż Twój będzie w sklepie i sobie go zobaczę.
TAD
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 334
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

SUPER SUPER SUPER !!! Dzbanków nigdy za mało :D Dzieki Orlik !!!
ODPOWIEDZ