Strażacki STAR 21

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

Strażacki STAR 21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

W związku z ukazaniem się na siostrzanym forum Modelwork uwagi kolegi Okonka na temat autorstwa tego modelu oświadczam:

STAR 21 nigdy nie był moim modelem. Pokazałem go jedynie jako "kierownik" gdyż minikierownik nie był wówczas naszym forumowiczem.
Modelarzom z przykrótką pamięcią przypominam, że ten sam model zdobył uznanie sędziów i pierwsze miejsce dla Michała na I Mistrzostwach, które odbyły się w Mysłowicach .
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Niestety, bardzo ciekawa relacja z klejenia tego modelu, podobnie jak wiele innych, zostala skasowana jakis czas temu po zniknieciu fotek.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

:( ... Janku .

Mam nadzieję że nie traktujesz poważnie insynuacji wypisywanych na "zaprzyjaźnionym" forum . Wiesz dobrze kto w tych dyskusjach uczestniczy . Co najmniej jeden z jej uczestników przesiąkł modną obecnie medialną i wziętą z obecnej polityki zasadą :
Rzucam bezpodstawne podejrzenie i niech się tłumaczy/tłumaczą . Jak się tłumaczy/tłumaczą to pewnie mają coś na sumieniu , prawda nieistotna .
Parę dni temu na Kartonwork ciekawe wydało mi się pytanie zadane Aviatorowi za co odbierał puchary w Rudzie Śl. (?) a teraz widzę kolejne "podchody" . Nie mam już wątpliwości kto je inspiruje .
Przeprosin Janku się nie doczekasz , to nie ten poziom .

Przed trollami ostrzegał będę nieustająco , choćby nie wiem ile moich wpisów było usuwanych ...

Pozdrowienia Wujkowe dla Ciebie i Michała ... :papa: :papa: :papa:
Awatar użytkownika
yaa
Posty: 206
Rejestracja: pt paź 31 2003, 17:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yaa »

Drogi, szanowny Wujku Andrzeju. Powiedz mi tylko jedno. Kto ma kogo i za co przepraszac? Sprawa jest prosta. Zostalo zadane pytanie, padla na nie odpowiedz. Koniec sprawy. Insynuacji i oskarzen mogl sie tam dopatrzec ten, ktory chcial je zobaczc. Wspomniany temat z "Modelworka" zostal oczyszczony z postow niewnoszacych nic do tematu "Mistrzostw Polski Modeli i Kolekcji Sluzb Ratowniczych". Mysle, ze na tym mozemy zakonczyc te niesympatyczne przepychanki.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Mam taką nadzieję . Proponowałbym jednak zamiast zakańczać ... wcale nie rozpoczynać . Kropka .

Wujek.
ODPOWIEDZ