[Konkurs] Suzuki GSX1300RX - wątek dla dyskusji offtopicznyc

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Radzio65
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 05 2006, 17:03
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radzio65 »

Cześć.
W temacie modeli motocykli zobacz w dziale plastikowe na

www.sklejmy.com

Pozdrawiam
Ali G

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ali G »

A to jest to forum co na nim Kocurek jest moderatorem?
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 25 2006, 11:44
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Merkava »

Już nie, ale forum bardzo syzbko się rozwija
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Marcin, podejrzewam, że z tamtego forum wyleciałbyś równie szybko jak zarejestrowani tam wcześniej MarylaRodowicz i zenonlaskowik :haha:

RÓB DOBRO!
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Mazter
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 03 2005, 19:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mazter »

Grzegorz Staniucha pisze:Marcin, podejrzewam, że z tamtego forum wyleciałbyś równie szybko jak zarejestrowani tam wcześniej MarylaRodowicz i zenonlaskowik :haha:

RÓB DOBRO!
o ile wiem to "pseudo" "Maryla..." i "zenon..." to byłeś Ty i kolega chcieliście się "zabawć" a było to po prostu trolowanie :-] więc to chyba oczywiste że wylecieliście... :-]
Obrazek
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Takimi tłumaczeniami zaśmiecasz, czyli trolujesz w wątku szacownego Aliego Dżi, który przerwał swe działania na terenie Wysp aby nauczyć się polska mowa i zamieszkać w Mącikale. Dzięki tamu może sklejać modele i udzielać się na polskim forum modelarskim.
Ale mimo wszystko, polecam wszystkim "najlepsze forum modelarskie w Polsce".
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

Grzegorz Staniucha pisze: Ale mimo wszystko, polecam wszystkim "najlepsze forum modelarskie w Polsce".
Gdzie kraina miodem i mlekiem płynąca a ludzie jedyne problemy jakie mają to rozterki czy karton czy plastik..
a teraz bardziej merytorycznie :
Ali dżi ziomku drogi obiecywałeś relacje takich jakich na KW jeszcze nie było - piękne modele oraz niebagatelne umiejętności. Wszyscy mieliśmy zdębieć - a tu owszem zdebieli... tylko dlatego że tego się czytać nie da...
Co prawda myślałem że walniesz jakiegos Jamata z plastiku w 1:200 no ale motorek też niczego sobie (sam mam Suzuki GSX-R750 Grzezgorzu może kiedyś na jakimś zlocie ;-) ). Okaż litość i poproś kogoś kto umie posługiwać się językiem polskim żeby pisał za Ciebie te posty.
Z całym szacunkiem pozdrawiam Piter co to "składa straszne badziewie"
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Ali G

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ali G »

Piter pisze:Okaż litość i poproś kogoś kto umie posługiwać się językiem polskim żeby pisał za Ciebie te posty.
Eeeem... ciebie?
Piter pisze:Kombinować prubować i coś sklejać...
Piter pisze:ważne jest by konsekwętnie dążyć...
Piter pisze:w celu uzyskania idealnie gładkiej powieżchni...
Piter pisze:Syzyfie wziołem pod uwagę...
Piter pisze:te dwa chobby idealnie do siebie pasują...
Piter pisze:w instrukcji ogulnie są 22 strony...
Piter pisze:JaCkyL bardzo ładnie to ujoł...
Piter pisze:O.L.O tak kożystając z okazji...
Wsrod tych kilku stron cytatow nie natknalem sie na zaden slad twoich relacji no bo chcialem sobie zobaczyc i nauczyc sie jak robic porzadne relacje ale widocznie nie kopalem odpowiednio gleboko.
Pimp
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 19 2005, 12:19
Lokalizacja: Kraina podziemnej pomarańczy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pimp »

ALi G, nie przejmuj się Piterem bo to gość u którego chęć pouczania innych jest kwadratem wartości modelarskiej; o ile za taką wartość uznać można kilka rozpoczętych i nie dokończonych modeli :haha:
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

Pimpuś aleś ty zadziorny :haha:
Ale spoko w dyskusje z panem Ali G kiedyś się wpakowałem i niektórzy wiedzą jak się skończyła.
Co do kwadratu wartości modelarskiej to akurat w twoim przypadku 0^2 daje takie samo 0 ;-)
Zresztą w sumie co tam przeszlo rok roboty z Missouri i prawie tyle samo z Bismarckiem
w między czasie SH-60 i wcześniej AH-64 i jeszcze kilka okrętów których nie pokazałem na forum a zostały ukończone :)
To raczej nie wyznacznik mojej chęci pouczania ale prośba o pisanie jakoś normalnie i zrozumiale - też robię błędy dlatego nie czepiam się o ortografie ale o pisanie tak by nie trzeba było się domyślać o co chodzi autorowi.
Tak więc pozdrawiam ciebie pimpuś i Aliego - bez odbioru a szkoda bo model ciekawy z wiadomego powodu :)
P.S. bo zapomniałem jak już ktoś chciał by odszukać jakąś moją relacje lub prezentacje modelu to mam linka w podpisie (przynajmniej do tych ostatnich) - nie trzeba przeglądać wielu stron mojej historii na KW.
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
ODPOWIEDZ