[Prezentacja] Albatros W 4 - Answer

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

[Prezentacja] Albatros W 4 - Answer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
zapraszam do prezentacji wycinanki z samolotem patrolowym Albatros W 4 z wydawnictwa ModelArt (Answer) 4/2006 autorstwa S. Śliwińskiego, skala 1:33, cena 23,99 zł.

Okładka:
Obrazek

W wycinance wyraźnie napisano, że model należy do trudnych i pracochłonnych i to jest prawda - niech nikt się nie zwiedzie pozorną łatwością (jak w przypadku Bristola M1C, na którym ludzie "łamią sobie zęby"). W wycinance otrzymujemy 3 i pół strony kartonowe z częściami kolorowymi, jedną zwykłą stronę z częściami białymi oraz dodatek w postaci części wyciętych laserowo na kartonie (...)

Tak wygląda przykład z arkuszy:
Obrazek

Na koniec proponuję jeszcze dwa rarytasy, które wydawca zapowiedział w omawianym zeszycie:
Obrazek

Pełny tekst prezentacji znaleźć można jak zwykle na mojej stronie. Prosiłbym, aby tu nie zakładano dyskusji w rodzaju "ja kupię - a ja nie", "ja lubię B - a ja C", "ja bym chciał żółte a ja zielone" - bo mnie to mało obchodzi.
TAD
Barbarossa
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 12 2006, 11:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barbarossa »

Tad, czy wiesz może kto będzie projektował Dewoitine'a?
Wszystko płynie jak powiedział Pan Tarei...
Raduss
Posty: 128
Rejestracja: wt cze 14 2005, 21:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Raduss »

barbarossa chciałeś się spytać "kto zaprojektował Dewoitine'a? "
Moje przypuszczenia:
Kiedyś o tym samolocie wspominał Marek Pacyński (obecny na forum). Jeśli będzie na poziomie Jastrzębia to super.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
Dewoitine - jak sam powiedział - zrobił Marek Pacyński (model jest gotowy - na drugim forum nawet ktoś skleił surówkę). Samolot ma oddzielone stery i lotki chyba też - ogólnie zgodnie z nowymi trendami.
TAD
Barbarossa
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 12 2006, 11:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barbarossa »

No i o to właśnie mi chodziło, bo nie wiedziałem czy to ten Marka P., czy może K.Fiołek się za niego wziął...
Dzięki za info i sorki za OT :roll:
Wszystko płynie jak powiedział Pan Tarei...
ODPOWIEDZ