autko z reklamy Hołowczyca

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

ODPOWIEDZ
ribik
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 23 2003, 15:38
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ribik »

Można powiedzieć że deagostini i hachette konkurują ze sobą. Hachette wypuścił titanica, deagostini galeon, deagostini wypuściło subaru RC, a teraz hachette bmw m3 model RC, chyba sobie jeszcze poczekamy na jakieś latadła RC z obu firm. Deagostini wypuści B-52, Hachette - 747 :twisted:
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Nabyłem pierwszy numer radio control tunuing i powiem tyle super.........
Z tego co wyczytałem kolekcja będzie liczyć 90 numerów (nie pisze ile będą kosztować kolejne numery) pisze tyle żęzestaw do sterowania i zestaw do uruchomieniasilnika będzie kosztować 239zl.
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
mDoro
Posty: 43
Rejestracja: wt gru 16 2003, 16:57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mDoro »

Ja myślę, że kolejne numery będą kosztować 19.90 , jak inne propozycje takich "atrakcji" do zbierania. A więc łączna cena to (przy takim założeniu):

9.90+(89*19.90)=9.90+1771.1=1781 - za sam model
1781+239=2020 - za model z zestawem do sterowania i uruchomienia silnika.

Oczywiście są to przypuszczalne kwoty, ale znając te pisma prawdopodobnie tak będzie. Ciekawe czy będzie prenumerata i o ile tańsza, oraz czy w połowie nie zrezygnują z wydawania pisma.
ribik
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 23 2003, 15:38
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ribik »

Czy ktoś w ogóle policzył ile czasu zajmie złożenie całości, jeżeli co 2 tygodnie będzie się pojawiał nowy numer. Chyba że w Hachette dojdą do wniosku, żeby co tydzień wypuszczać nowy numer. A maszyna szykuje się super.
Awatar użytkownika
Czarny Jamnik
Posty: 13
Rejestracja: ndz lut 13 2005, 16:45

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarny Jamnik »

no właśnie... 90 numerów co 2 tygodnie to prawie 4 lata zbierania :roll:
a jeśli co tydzień to znowy miesięcznie wyszłoby koło 80zł...
to już lepiej chyba wziąć kredyt i kupić sobie od razu :)
Luck1985
Posty: 29
Rejestracja: pt lut 04 2005, 2:59
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luck1985 »

A poprzednie Radio control ile kosztowalo ? Musialo byc drogie i zrezygnowali , bo u siebie w kiosku nie widzialem juz tego dawno . Cena musi byc nizsza zeby sie sprzedawalo . Mogli by dac kazdy numer za 10 zl i wyszlo by 900 zl . Gazeta by sie pojawiala 4x w miesiacu i nie cale dwalata autko gotowe .
A za 900 zl kupi sie lepsze i tak w sklepie ;)
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Poprzednie RADIO CONTROL wychodzi dalej tyle że nie w kioskach chyba że4 na specjalne zamówienie , a dostać idzie je w większych salonach prasowych czy empikach .
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
F-22
Posty: 62
Rejestracja: śr lip 06 2005, 20:43
Lokalizacja: Gliwice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: F-22 »

z checia by sobie kupil ale przeszkoda sa finanse, obecny czas na rozpoczecie jest niewlasciwy jak dla mnie (gdyby bylo pozniej to kto wie), i dluuugi czas oczekiwania na gotowy model...

jestem totalbym laikiem wiec nabralbym troche doswiadczenia, bo nie wierze zeby gazetka wymagala kto wie jakich umiejetnosci od kupujacego ;)
na warsztacie: F-14 MM
w kolejce: rozbabrany 1,5 letni Yamato AH, Takao AH, Piorun MM, A6M2 Zero AH
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

F-22 , wiesz mi ja jak zaczynałem prenumerować radio control z deagostini to też nie wiedziałem jak wygląda serwo odbiornik jak to wszystko podłączyć , ale w2 każdym numerze jest tak świetnie zrobiona instrukcja że dziecko 10 letnie by to złożyło .
Z tego co oglądałem płyte dvd z nowej kolekci hachette to jest tak samo wszystko opisane a nawet lepiej , ja najprawdopodobniej będe zbierał nowe radio control jeżeli cena będzie w granicach starego RC czyli ok 25zl. jak będe mial jakieś nowe informacje to napisze.
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Luck1985
Posty: 29
Rejestracja: pt lut 04 2005, 2:59
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luck1985 »

Wyslalem meila do babki ktora to sprzedawala na allegro , napisala, ze drugi numer 11 zl , i ma byc 15 numerow :/ eeeeeeeee :lol: Moze nie wyspana byla hehehe
Musze obadac ile bedzie to kosztowalo , moze czekac do 2007 roku - tyle ma to zajac , ale cena nie powinna przekroczyc 2 tys. 2500 zl to max . Jezeli bedzie wiecej , wole kupic cos lepszego w sklepie .
Za 600-1000 zl tez sie kupi w miare dobre RC -na poczatek styknie.
ODPOWIEDZ